
930 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
13 дөңгелек тістері және жұмыс бөлігінің ені 655 мм, сабы жоқ Sibrtech 61717 пішендік пластикалық тырма — шабылған шөптер мен шөптерді жинауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 30 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 13 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.32 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 84 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 166 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тістердің қимасы | дөңгелек тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 655 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 655 мм |
| Штрих-код | 4606800068231 |