
2 530 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61763 болат тырмасының ұзындығы 1300 мм, 16 бұралған тістері және ені 420 мм тарақтары көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға, сондай-ақ топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Ағаш кесіндісі бар жиынтықта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.088 келі |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Тістердің саны | 16 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Штрих-код | 4606800059819 |