
1 412 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61769 болат тырмасының ұзындығы 1300 мм, 14 бұралған тістері және ені 300 мм тарақтары көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға, сондай-ақ топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Ағаш кесіндісі бар жиынтықта жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.904 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800059802 |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Тістердің саны | 14 |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |