
2 530 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Болат тырма Сибртех 61741, 360 мм, ұзындығы 1300 мм, 12 түзу тістері бар, бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар төсектерді тегістеу және топырақты қопсыту үшін қолданылады. ұштарында орналасқан 12 тіс қойылған міндеттерді шешуді жеңілдетеді. Тырмалар ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Ұзындығы | 1300 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1300 мм |
| Тістердің саны | 12 |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Штрих-код | 4606800059765 |