
3 390 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61759 тот баспайтын болаттан жасалған 14 бұралған тістері және ені 340 мм, тұтқасы жоқ тырма жазғы коттеджге күтім жасау үшін таптырмас құрал. Олар топырақты қопсытуға және тегістеуге қызмет етеді. Қалыңдатылған профилі бар тістер құралдың сенімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 14 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.41 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 105 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | тот баспайтын болат |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Қаптамадағы ені | 340 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 340 мм |
| Штрих-код | 4606800059727 |