
5 550 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 61739 арматураланған пластик тырма, 13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, металл тұтқасы бар, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Тістердің саны | 13 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалам материалы | полипропилен |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1530 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800056139 |
| Қаптамадағы ені | 430 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігінің материалы | полипропилен |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | тік тіс |