
1 150 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad LUXE 61738 арматураланған пластик тырма, 13 түзу тістері және жұмыс бөлігінің ені 430 мм, сабы жоқ, топырақты қопсытуға, сондай—ақ аумақты тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тырмалар тұтқасыз жеткізіледі — диаметрі 30 мм штангамен үйлесімді ең қолайлысын таңдауға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Түйреуіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 13 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800056122 |
| Қаптамадағы ені | 430 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Тістердің қимасы | тік тіс |