
1 340 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61747, 360 мм болат тырма, 14 түзу тістері бар, сабы жоқ, бау-бақша жұмыстарына арналған. Олар төсектерді тегістеу және топырақты қопсыту үшін қолданылады. ұштарында орналасқан 14 тіс қойылған міндеттерді шешуді жеңілдетеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 14 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 80 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Штрих-код | 4606800055583 |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 360 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Тістердің қимасы | тік тіс |