
1 260 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61750 болат тырмасы 16 бұралған тістері және тарақтарының ені 420 мм, сабы жоқ, көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға қызмет етеді, сонымен қатар топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Оларды диаметрі 30 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Түйреуіш тырма |
| Тістердің саны | 16 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.55 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800055576 |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |