
1 190 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61752 болат тырмасы 14 бұралған тістері және тарақтарының ені 350 мм, сабы жоқ, көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға қызмет етеді, сонымен қатар топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Оларды диаметрі 30 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Түйреуіш тырма |
| Тістердің саны | 14 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800023223 |
| Қаптамадағы ені | 350 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 350 мм |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |