
721 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61765 болат тырмасы 14 бұралған тістері және тарақтарының ені 300 мм, сабы жоқ, көгалдар мен төсектерден жапырақтар мен қоқыстарды тазалауға қызмет етеді, сонымен қатар топырақты желдетуге мүмкіндік береді. Оларды диаметрі 30 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Түйреуіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Тістердің саны | 14 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 90 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800023278 |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің материалы | конструкциялық болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тулейканың диаметрі | 30 мм |
| Тістердің қимасы | бұралған тіс |