
5 950 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad 61806 27 жалпақ тістері және жұмыс бөлігінің ені 620 мм, алюминий тұтқасы бар — көгалдар мен бақша төсектерінен ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған бау-бақша құралдары. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар тұтқамен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 27 |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.95 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1750 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800084835 |
| Қаптамадағы ені | 620 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Қосымша тұтқа | Иә |
| Тұтқа материалы | алюминий қорытпасы |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |