
1 173 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61715 желдеткіш пластикалық тырмасы 27 жалпақ тісті, 620 мм, сабы жоқ, көгалдар мен төсектердегі ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар диаметрі 25 мм тулейка астындағы шламдармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 27 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.65 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 605 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800084040 |
| Қаптамадағы ені | 620 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Қосымша тұтқа | Иә |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 22 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |