
780 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Тырмалар бау-бақша учаскелеріндегі, бақша төсектеріндегі және көгалдардағы қоқыстарды жинауға арналған.
ЕрекшеліктеріАғаш сабы, 25 х 1200 мм, 2 сорт, Ресей
68414
Ағаш сабы, 25 х 1200 мм, жоғары сұрыпты, Ресей
68432
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Штрих-код | 4606800081896 |
| Қаптамадағы ұзындығы | 205 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 150 мм |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |