








6 840 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Өлшемдері: 430 х 1550 мм
Тістердің саны: 22 жалпақ тіс
Palisad 617885 желдеткіш болат тырма — көгалдарды, жергілікті аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған таптырмас құрал. Оларды пайдалану жазғы коттеджде тәртіпті сақтауға мүмкіндік береді, сонымен қатар егін жинау жұмыстарын айтарлықтай жеңілдетеді.
Palisad 617885 желдеткіш тырмаларының артықшылықтарыСапалы материалдан дайындау: Тырма орташа көміртекті болаттан жасалған және ұнтақ эмальмен қапталған, бұл оны берік және коррозияға төзімді етеді. Бұл сізге көптеген жылдар бойы қызмет ететін құралдың сенімділігін қамтамасыз етеді.
Күшейтілген беріктік: Тырмадағы көлденең жолақ олардың беріктігі мен жүктемелерге төзімділігін арттырады. Бұл құралдың сынуынан қорықпай, қоқыс пен жапырақтардың одан да үлкен бөліктерін еш қиындықсыз тазалай алатыныңызды білдіреді.
Пайдаланудағы жайлылық: Тырма жұмыс кезінде ыңғайлылық пен жайлылықты қамтамасыз ететін лакпен қапталған тұтқасы бар жиынтықта жеткізіледі. Лакталған беті сырғуды болдырмайды және ұзақ тазалау жұмыстары кезінде қолдың шаршауын азайтады.
22 жалпақ тістері бар Palisad 617885 желдеткіш тырмасы жапырақтарды, шөптерді және ұсақ қоқыстарды жинауға өте ыңғайлы. Түзу жұмыс жиегі жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді және тазалау процесін жеңіл және жылдам етеді.
Мінсіз қолдануТырма Palisad 617885 үшін жарамды:
Бұл тырма жоғары сапаны, функционалдылықты және жайлылықты біріктіреді. Сіз тәжірибелі бағбан болсаңыз да, өз меншігіңізде жаңадан бастаған болсаңыз да, Palisad 617885 тырмасы кез келген тапсырманы орындауға көмектеседі. Жазғы коттеджіңізде тәртіпті сақтаңыз және оны одан да жайлы етіңіз!
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.67 кг |
| Штрих-код | 4044996184692 |
| Жұмыс бөлігін жабу | эпоксидті эмаль |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1550 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Қаптамадағы ені | 430 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 430 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |