
2 148 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш болат тырма Palisad 6177155, 420 х 1585 мм, 22 дөңгелек тістері бар, эмальданған, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын. Тырма болат тұтқамен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалам материалы | ПВХ |
| Салмақ | 0.988 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1585 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996188621 |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің қимасы | дөңгелек тіс |