
1 580 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш болат тырма Palisad 617705, 425 мм, 22 жалпақ тістері бар, эмальданған, тұтқасы жоқ, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Тістердің саны | 22 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Штрих-код | 4044996187730 |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 425 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 425 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |