
2 620 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 617675 желдеткіш болат тырмалары 22 жалпақ тістері бар, жылжымалы мырышталған, 300-480 мм, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын. Тырмаларды диаметрі 25 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.421 кг |
| Штрих-код | 4044996187723 |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Қаптамадағы ұзындығы | 386 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 300 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 300 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Жұмыс бөлігінің максималды ені | 480 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |