
4 610 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 6175655, 190-520 x 1200-1500 мм желдеткіш болат тырма, 15 тісі және болат тұтқасы бар сырғымалы, жазғы коттеджде жұмыс істеуге ыңғайлы. Олар көгалдардан және бақша төсектерінен бұтақтарды, қоқыстарды, құлаған жемістерді тазалауда қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 15 |
| Тұтқаның материалы | Металл |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалам материалы | ПВХ |
| Салмақ | 0.726 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1200 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996188614 |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | болат |
| Максималды ұзындық | 1500 мм |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Тұтқаны жабу | мырыштау |
| Жұмыс бөлігінің максималды ені | 520 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |