
1 218 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш болат тырма Palisad 617025, 450 мм, 22 жалпақ тістері бар, реттелетін тұтқасы бар, тұтқасы жоқ, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.472 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4044996188607 |
| Қаптамадағы ені | 450 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Жұмыс бөлігінің ені | 450 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25-30 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |