
3 700 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Palisad 617015, 565 мм желдеткіш болат тырма, күшейтілген, 22 жалпақ тістері бар, эмальданған, тұтқасы жоқ, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын. Түзу жұмыс жиегі егін жинау жұмыстарының тиімділігін арттырады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 22 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.58 кг |
| Штрих-код | 4044996187747 |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Қаптамадағы ұзындығы | 437 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Қаптамадағы ені | 565 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 565 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |