




4 070 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad LUXE 61793 23 жалпақ тістері бар, 485 мм, күшейтілген, көгалдар мен бақша төсектерін тазалауға арналған бау—бақша құралдары. Тегіс тістер ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды жақсы тырмалайды, тегіс емес топырақта жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Тырмалар саяжайға күтім жасауды жеңілдетеді. Сабақ бөлек сатып алынады — құрал 61792 нөмірімен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 23 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 270 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996169590 |
| Қаптамадағы ені | 490 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігінің ені | 485 мм |
| Тулейканың диаметрі | 23 х 29 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |