
6 110 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сабақ 61793, 61732 және 61733 тармақтарының тырмаларын жабдықтауға арналған.
Ерекшеліктері| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Қолдану | тырмаға арналған |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Түсі | күміс |
| Салмақ | 0.45 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 35 мм |
| Штрих-код | 4044996169583 |
| Қаптамадағы ені | 30 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Бренд елі | Германия |
| Материал | алюминий қорытпасы |