
1 142 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61711 желдеткіш пластикалық тырмалары 26 жалпақ тісті, 580 мм, тұтқасы жоқ, көгалдарды тазалауға арналған. Кең жұмыс бөлігі қоқыс пен құлаған жапырақтарды жинауға мүмкіндік беретін бетті максималды жабуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 26 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 360 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 100 мм |
| Штрих-код | 4606800068217 |
| Қаптамадағы ені | 580 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің ені | 580 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |