
2 920 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш пластикалық тырма Palisad 61709 27 жалпақ тісті, 620 мм, тұтқасы жоқ, көгалдар мен бақша төсектеріндегі ұсақ қоқыстар мен жапырақтарды тазалауға арналған. Тегіс тістер өсімдіктерге зақым келтірместен аумақты тиімді тазартады. Тырмалар диаметрі 25 мм тулейка астындағы шламдармен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 27 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.53 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 600 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800068262 |
| Қаптамадағы ені | 620 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Германия |
| Жұмыс бөлігінің ені | 620 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |