
1 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61708 24 жалпақ тісті, 600 мм, тұтқасы жоқ желдеткіш пластикалық тырма көгалдарды тазалауға арналған. Кең жұмыс бөлігі қоқыс пен құлаған жапырақтарды жинауға мүмкіндік беретін бетті максималды жабуды қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Пластмасса |
| Тістердің саны | 24 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.47 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 540 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Штрих-код | 4606800057907 |
| Қаптамадағы ені | 610 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Жұмыс бөлігінің ені | 600 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |