

2 910 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61779 385 х 1500 мм 20 жалпақ тістері бар желдеткіш болат тырма бақша учаскесінде жұмыс істеуге арналған. Олар көгалдар мен бақша төсектеріндегі қоқыстарды, жапырақтарды және бұтақтарды тазалауға мүмкіндік береді. Тырмалар ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 20 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Штрих-код | 4607020535978 |
| Жұмыс бөлігін жабу | тотықтыру |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ені | 385 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 385 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |