
1 580 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61778 желдеткіш болат тырмалары 20 жалпақ тістері бар, 385 мм, тотыққан, сабы жоқ, бау-бақша учаскесінде жұмыс істеуге арналған. Олар көгалдар мен бақша төсектеріндегі қоқыстарды, жапырақтарды және бұтақтарды тазалауға мүмкіндік береді. Тырмаларды диаметрі 25 мм болатын кез келген ыңғайлы тұтқаға орнатуға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 20 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Штрих-код | 4607020534056 |
| Жұмыс бөлігін жабу | тотықтыру |
| Қаптамадағы ұзындығы | 340 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ені | 385 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 385 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |