

2 720 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 61781 360 х 1500 мм 18 дөңгелек тістері бар желдеткіш болат тырма көгалдағы қоқыстар мен бұтақтарды кетіруге арналған. Құрал қаладағы жергілікті аумақта және саяжайда пайдалы болады. Тырмалар ағаш кесіндісімен бірге жеткізіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 18 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Штрих-код | 4607020535985 |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1500 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тістердің қимасы | дөңгелек тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 360 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |