
1 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш тырма Сибртех 61780 18 дөңгелек тісті, 360 мм, мырышталған, сабы жоқ, көгалдан қоқыстар мен бұтақтарды кетіруге арналған. Құрал қаладағы жергілікті аумақта және саяжайда пайдалы болады. Тырма диаметрі 25 мм кесінділермен үйлесімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 18 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Штрих-код | 4607020534087 |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Қаптамадағы ұзындығы | 330 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 55 мм |
| Қаптамадағы ені | 360 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Бренд елі | Ресей |
| Тістердің қимасы | дөңгелек тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 360 мм |
| Тулейканың диаметрі | 25 мм |
| Қаптама түрі | жапсырма |