






11 100 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Жұмыс бөлігінің ені: 190-600 мм
Тұтқаның ұзындығы: 790-1620 мм
Тістердің саны: 15
Елдегі жұмыс Palisad 61787 тұтқасы бар желдеткіш тырмамен оңайырақ және жағымдырақ болады. Бұл тырма сапа мен функционалдылықты бағалайтын бағбандар мен жазғы тұрғындар үшін таптырмас көмекші болып табылады.
Palisad 61787 желдеткіш тырмасының артықшылықтарыЖоғары сапалы материал: Тырма хромдалған орташа көміртекті болаттан жасалған, бұл оның беріктігіне, кернеуге төзімділігіне және коррозиядан қорғалуына кепілдік береді. Сіз оларды жыл сайын сапаның төмендеуі туралы алаңдамай пайдалана аласыз.
Реттелетін ені мен ұзындығы: Жұмыс бөлігінің енін және тұтқаның ұзындығын реттеу мүмкіндігінің арқасында сіз өзіңіздің қажеттіліктеріңіз бен жайлылығыңыз үшін тырмаларды реттей аласыз. Бұл әсіресе шектеулі аумақтарда жұмыс істегенде немесе үлкен аумақтарды тазалағанда ыңғайлы.
Күшейтілген беріктік: Жұмыс бөлігінің негізіндегі көлденең жолақ құрылымды айтарлықтай нығайтады, бұл тырманы одан да сенімді етеді. Сіз оларды құралдың сынуынан қорықпай, бұтақтарды, қоқыстарды және құлаған жемістерді тазалау үшін қауіпсіз пайдалана аласыз.
Сақтаудың ыңғайлылығы: Тұтқадағы пластик ілгіш құралдар қорабында немесе сарайда орынды босатып, тырманы оңай және ұқыпты сақтауға мүмкіндік береді. Бұл әсіресе саяжайдағы тәртіпті бағалайтындарға қатысты.
Palisad 61787 тұтқасы бар желдеткіш тырма мыналар үшін өте қолайлы:
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 15 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.94 кг |
| Штрих-код | 4044996040677 |
| Жұмыс бөлігін жабу | мырыштау |
| Қалам материалы | ПВХ |
| Қаптамадағы ұзындығы | 790 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 75 мм |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | болат |
| Максималды ұзындық | 1620 мм |
| Тұтқаны жабу | мырыштау |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің максималды ені | 600 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |