
4 239 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш болат тырма Palisad LUXE 61790, 550 х 1550 мм, 22 жалпақ тістері және лакталған тұтқасы бар, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін жапырақтар мен қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын. Түзу жұмыс жиегі егін жинау жұмыстарын орындау кезінде жоғары тиімділікті қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.92 кг |
| Штрих-код | 4044996040653 |
| Жұмыс бөлігін жабу | эпоксидті эмаль |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1550 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Қаптамадағы ені | 550 мм |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |
| Жұмыс бөлігінің ені | 550 мм |
| Қаптама түрі | аспалы карта |