



3 040 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Желдеткіш болат тырма Palisad 61788, 420 х 1550 мм, 22 жалпақ тістері және лакталған тұтқасы бар, көгалдарды, үй маңындағы аумақтарды және бақша төсектерін қоқыстардан тазартуға арналған. Саяжай учаскесінде таптырмайтын.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Құрал түрі | Желдеткіш тырма |
| Жұмыс бөлігінің материалы | Металл |
| Тістердің саны | 22 |
| Тұтқаның материалы | Ағаш |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.62 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1550 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 45 мм |
| Штрих-код | 4044996040646 |
| Қаптамадағы ені | 420 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Өндіруші ел | Тайвань |
| Бренд елі | Германия |
| Тұтқа материалы | қатты ағаш |
| Жұмыс бөлігін жабу | эпоксидті эмаль |
| Жұмыс бөлігінің ені | 420 мм |
| Тұтқаны жабу | лак |
| Тістердің қимасы | жалпақ тіс |