
3 480 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
210х310х1400 мм ағаш сабы бар Сибртех 63807 пішенді 4 мүйізді айыр пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Айырлардың жоғары беріктігіне дөңгелек қимасы бар төрт тістің есебінен қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 310 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1400 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | ағаш 1С |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 8 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Қаптамадағы ені | 210 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4606800059758 |