
4 910 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Қарағаштан жасалған лакталған кесіндісі бар Palisad 63801 пішенді 4 мүйізді айыр пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Шанышқылардың жоғары беріктігі мен беріктігіне соғу әдісімен жасалған дөңгелек қимасы бар төрт тістің арқасында қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 320 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 36 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1250 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1250 мм |
| Қосымша тұтқа | резеңке ендірмесі бар полипропилен |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | сүрек ӘК |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | түссіз лак |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қосымша тұтқаның түсі | жасыл ендірмесі бар қара |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Қаптамадағы ені | 255 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 255 мм |
| Штрих-код | 4044996041032 |