
1 230,24 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пішен соғылған 4 мүйізді айыр Сибртех 63836 тұтқасыз, 235х330 мм пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Шанышқылардың жоғары беріктігі мен беріктігіне соғу әдісімен жасалған дөңгелек қимасы бар төрт тістің арқасында қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.79 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 330 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 430 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 235 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 235 мм |
| Штрих-код | 4044996041001 |