
1 770 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Пішен 4 мүйізді айыр Сибртех 63835 тұтқасыз, 210х310 мм, пішенмен, көңмен және компостпен жұмыс істеуге арналған. Айырлардың жоғары беріктігіне дөңгелек қимасы бар төрт тістің есебінен қол жеткізіледі. Құрал жұмыстың ыңғайлы орындалуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.72 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 310 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | дөңгелек |
| Тістердің өлшемі | 8 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 210 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 210 мм |
| Штрих-код | 4606800019332 |