
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
3 мүйізді Sibrtech 63815 140 x 210 мм шанышқылар бау-бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Шағын өлшемдерге байланысты олармен жету қиын жерлерде: төсектер арасында және бұталардың астында жұмыс істеу ыңғайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 3 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.64 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 210 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 300 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | шаршы |
| Тістердің өлшемі | 10 х 10 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 140 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 140 мм |
| Штрих-код | 4606800027191 |