
4 081 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бақша 4 мүйізді шанышқылар Sibrtech 638212 180x280 мм тұтқасыз, соғылған, бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Шанышқылар жұмыстың ыңғайлы пайдаланылуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.2 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 50 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 280 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 15 х 8 мм |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 280 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4044996197265 |