
5 460 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
195х220 мм, бау-бақша жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы, 195х220 мм, ARTI 63839 жалған 6 мүйізді шанышқылар: қопсыту, жерді қазу және аэрациялау, арамшөптерді қазу және түйнектерді жинау. 6 тісті кең айыр қарашірік пен көңді тазалауға және тасымалдауға да пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тістердің саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.3 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 410 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4606800068897 |