
7 160 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
195х220х1320 мм ағаш кесіндісі бар ARTI 63805 соғылған 6 мүйізді қазғыш шанышқылар бау-бақша жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы болып табылады: қопсыту, жерді қазу және желдету, арамшөптерді қазу және түйнектерді жинау. 6 тісті кең айыр қарашірік пен көңді тазалауға және тасымалдауға да пайдалы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тістердің саны | 6 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 2.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1320 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | сүрек ӘК |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Қаптамадағы ені | 195 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 195 мм |
| Штрих-код | 4606800068903 |