
4 540 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
ARTI 63838 190x220 мм 4-мүйізді айыр айырлары сабы жоқ, соғылған, бау-бақшада жұмыс істегенде пайдалы. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Ортаңғы бөлігінде тегістелген мүйіздердің арқасында шанышқылар тамыр дақылдарын оңай қазып алуға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 23 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 190 мм |
| Штрих-код | 4606072011454 |