
5 920 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
ARTI 63803 175x220x1320 мм ағаштан жасалған, соғылған 4 мүйізді бау-бақша шанышқылары бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Айырықтар жұмыстардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Арти |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 40 мм |
| Жиынтықтағы ұзындық | 1320 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1320 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | сүрек ӘК |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қайың |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4606072002230 |