
3 400 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бақша 4 мүйізді айыр АРТИ 63837 175х220 мм тұтқасыз, соғылған, бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Айырықтар жұмыстардың тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.82 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 90 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 220 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 7 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 175 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4606800061713 |