
2 762 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 63821 175х235 мм бау-бақша 4 мүйізді шанышқылары сабы жоқ, соғылған, бау-бақша мен көкөніс бақшасында жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Шанышқылар жұмыстың ыңғайлы пайдаланылуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 80 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 235 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 380 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | соғылған |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | үшбұрышты |
| Тістердің өлшемі | 10 х 7 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 190 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 175 мм |
| Штрих-код | 4044996040974 |