
3 589 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бау-бақша 4 мүйізді тұтас металл шанышқылар Palisad 63810 180х290х1200 мм жермен жұмыс істеуге арналған. Олардың көмегімен топырақты қопсытып, қазып алуға болады. Төртбұрышты пішінді тістер тамыр көкөністерін теспейді, сондықтан шанышқыны егін жинау үшін пайдалануға болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 1.9 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 85 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 290 мм |
| Тұтқаның диаметрі | 32 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 1200 мм |
| Қосымша тұтқа | полипропиленді |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқа материалы | жұмсақ көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Ерекшеліктері | қисық |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тұтқаны жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | шаршы |
| Тістердің өлшемі | 10 х 10 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Германия |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Қосымша тұтқаның түсі | жасыл |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Тұтқаның түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 180 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 180 мм |
| Штрих-код | 4606800060747 |