
2 268 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бау-бақша 4 мүйізді айыр Сибртех 63834 тұтқасыз, 145х235 мм, жермен жұмыс істеуге арналған. Олардың көмегімен топырақты қопсытып, қазып алуға болады. Төртбұрышты пішінді тістер тамыр көкөністерін теспейді, сондықтан шанышқыны егін жинау үшін пайдалануға болады. Шағын көлемді жұмыс бөлігінің арқасында олармен шектеулі кеңістікте жұмыс істеу ыңғайлы: жол жиегінде, бұталар мен ағаштардың астында.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.85 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 235 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 335 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | шаршы |
| Тістердің өлшемі | 10 х 10 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 145 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 145 мм |
| Штрих-код | 4606072002315 |