
2 200 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Сибртех 63833 185х270 мм бау-бақша 4 мүйізді шанышқылары бау-бақшада және бақшада жұмыс істегенде пайдалы болады. Олардың көмегімен сіз жерді қазып, қопсыта аласыз, аэрация үшін топырақта тесіктер жасай аласыз және аумақты тазалай аласыз. Шанышқылар жұмыстың ыңғайлы пайдаланылуын және тиімді орындалуын қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Тістердің саны | 4 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.1 кг |
| Қаптамадағы биіктік | 60 мм |
| Жұмыс бөлігінің биіктігі | 270 мм |
| Тулейканың диаметрі | 40 мм |
| Қаптамадағы ұзындығы | 370 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін дайындау әдісі | дәнекерленген |
| Жұмыс бөлігін жабу | ұнтақ эмаль |
| Тістердің профилі | шаршы |
| Тістердің өлшемі | 10 х 10 мм |
| Тұтқа | бір компонентті |
| Бренд елі | Ресей |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптама түрі | жапсырма |
| Жұмыс бөлігінің түсі | қара |
| Қаптамадағы ені | 185 мм |
| Жұмыс бөлігінің ені | 185 мм |
| Штрих-код | 4606072002254 |