
378 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Диаметрі 6 мм Matrix 81215 мырышталған тұтқасы ұзындығы 180 мм роликтерге жарамды. Тұтқа сырлау-әрлеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдаланылады. Түрлі роликтердің көмегімен тұсқағазды басуға және тегістеуге, сондай-ақ үстіңгі жабындарды жағуға және оларға текстураны жасауға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.12 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 30 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 310 мм |
| Штрих-код | 4044996022109 |
| Қаптамадағы ені | 80 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Тұтқаның материалы | пластик |
| Бюгельдің диаметрі | 6 мм |
| Роликтің ең аз ұзындығы | 180 мм |
| Роликтің максималды ұзындығы | 180 мм |