




3 640 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 15 000 ₸
Бетон бұрғысы Denzel арт. 705039 SDS PLUS білігі және қос спиралі бар бетонды, кірпішті және тасты бұрғылауға арналған. Ол SDS Plus патронымен балғамен бұрғылауға арналған қондырғы ретінде қолданылады. Бұрғы құрылыс, жөндеу, монтаждау жұмыстарын жүргізу үшін оңтайлы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Қаптамадағы ұзындығы | 395 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 16 мм |
| Штрих-код | 4044996183466 |
| Қаптамадағы ені | 45 мм |
| Диаметрі | 16 мм |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Бренд | DENZEL |
| Өңдеу материалы | бетон |
| Болат маркасы | 40Х |
| Жұмыс ұзындығы | 250 мм |
| Пластинаның түрі | жазық |
| Пластинаның материалы | ВК8 |